KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13195033
nr 1319 5033
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Fåglar, Jan Rhodin (f. 1938), ca 49x34 cm. Signerad
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2020
kl 18:14:40
7/4 07:29:32